Tai auksinė taisyklė, kurios stengiasi laikytis visi PROTINGI vyrai
Kalbam tik faktais!
MOTERIS - ji laiko tris, o gal net visus keturis namo kampus, daugiausia praleidžia laiko namuose, puoselėja namų jaukumą, šilumą, augina juose vaikučius - ji yra namų valdovė!
VYRAS – medžiotojas, kuris grįžta namo pavalgyt ir išsimiegot - jam daug nereikia. Juk pavalgyti galima virtuvėj stovint prie viryklės, numest prieškambary savo ginklus ir nusnaust ant sofos prie teliko…
Skirtingai Moterims reik jaukumo, šilumos, grožio, patogumo. Namai - komforto zona…
Mūsų ilgametė darbo patirtis atskleidė, kad net 70% atvejų, sprendimą įsigyti būstą prima moteris. Vyrai gali su tuo ir nesutikt (smiley), tačiau taip yra, moteris pasako nori čia gyvent ar ne...
O toliau vyro tango domėtis namo techninėm savybėm, ar bėgt į bankelį (smiley)
Todėl mes nusprendėm patenkinti moteris ir padaryti jas laimingesnes!
 

 

 

Kad namie jaustųsi kaip savo karalystėj su savo mažaisiais karalaičiais ir princesėm, pasistengėm sukurti joms svajonių būstą:
Puikiai išplanuota svetainė su  atskira maisto gaminimo zona;
Sandėliukas dviračiams ar vaikų žaislams;
Super didelė rūbine (tik JOS rūbinė) (wink);
Didelis vonios kambarys, kur netrukdoma galės mėgautis  putų vonia;
Erdvus, šviesus miegamas su vitrininiais langais;
Vaiko kambarys su atskiru vonios kambariu;
Poilsio - sporto kambarys su atskira terasa ant stogo ir vitrinom į gėles (wink);
Aptverta, apšviesta, saugi, 3000 kv. m teritorija su trinkelėmis grįstais šaligatviais Jūsų triratukininkams.
 
Mielos moterys, didelis būrys vyrų – konstruktorių, architektų, statybų specialistų ir visokių kitokių „istų“ daug ir sunkiai dirbo, kad sukurtų tai, ko Jūs norit – stilių, komfortą, saugumą, patogumą bei prabangą – namus, tarnaujančius Jums!

 

Architektūra visuomet turi būti tvari, moderni, atitinkanti to laikmečio aukščiausius statybos ir technologijų standartus, bei turėti išliekamąją vertę.
Mūsų užduotis buvo duotoje teritorijoje suprojektuoti aukštos klasės dvibučius gyvenamuosius namus, laikantis kelių kertinių orientyrų: patogumas ir privatumas gyventojams, galimybė kiekvienam turėti savo terasą ar privačią lauko erdvę, modernią pastatų architektūrą pabrėžti naudojant natūralias ir ilgaamžias medžiagas, tuo pačiu projektuojamą kompleksą darniai įterpiant esamoje situacijoje, mieste.
Sklypas / Situacija: Ši miesto dalis dar ieško savo veido, pastaruoju metu stipriai keičiasi. Sklypas yra prie judraus ir funkciškai patrauklaus Raudondvario plento. Puikūs ryšiai su miesto centru, užmiesčiu, magistraliniais krašto keliais. Projektuojami gyvenamieji namai orientuoti atsižvelgiant į pasaulio šalių kryptis, esamą situaciją miesto kontekste bei šiuolaikinius žmonių poreikius.
Sklypas charakteringas - su nuolydžiu, o tai dar įššūkis architektams, siekiantiams tinkamai suformuoti funkcinius ryšius komplekso viduje. Įvertinus pastatų aukštį bei tūrį, buvo nuspręsta juos pasukti, taip pagerinant gyvenamųjų zonų insoliaciją. Erdvės tarp pastatų tapo jaukesnės, įdomesnės. Patekimai į gyvenamuosius apartamentus numatyti taip, kad gyventojų judėjimo srautai nesikirstų ir kiekvienas turėtų saugų ir privatų patekimą į savo namus. Patogūs privažiavimai automobiliams, atskiros lauko terasos kiekvienam gyventojui, sandėliukai lauko inventoriui, bendra vaikų laisvalaikio zona bei dar daug funkciškų sprendinių, kurie palengvins Jūsų kasdienybę.
Pirmo tipo pastatuose esantys apartamentai turi atskirus patekimus. 
Pirmo aukšto apartamentas - 74 kv.m. Didelis dėmesys skiriamas moterims, kurių garderobas- viena svarbiausių, funkciškai išsprestų zonų. Didesnės drabužinės, vonios kambariai, virtuvės zona. Yra galimybė didinti ar mažinti kambario erdvę pagal funkciją ir poreikius. Iš svetainės atsiveria puikus vaizdas į saulėtą terasą ir bendrą kiemą.  Antro aukšto apartamentas - 116 kv.m. Planas artimas pirmo aukšto planui, tačiau šioje gyvenamojoje erdvėje numatytas papildomas kambarys trečiame aukšte ir didelė, dengta lauko terasa, kur privatumas garantuotas visu metų laiku.Antro tipo, mažesniuose pastatuose pagrindinė planinė funkcija ir zonavimas išdėliotas per du aukštus. Tai blokuoto tipo gyvenamieji apartamentai.  Šio tipo gyvenamosios zonos lyg atskiri namai su lauko  terasomis ir kitomis, privatų gyvenimą užtikrinančiomis zonomis. 
Architektūra:  Pastatų tūriai lakoniški, griežtų linijų. Tačiau kiekvieno pastato ‘rūbas’ savitas, gyvas, kvėpuojantis, skirtingai atsiskleidžiantis bėgant laikui.  Skalūnas, žalvaris, rūdinta ‘corten’ skarda, medžis- tai natūralios apdailos medžiagos solidies ir ilgaamžiams architektūriniams sprendimams. Dideli langai ne tik leidžia patekti saulei į vidų, bet ir atveria erdvę į lauką, į tinkamai išpuoselėtą ir mylimą aplinką. 
Pagrindinis architekto uždavinys- sukurti tvarią, funkcionalią ir jaukią gyvenamąją aplinką, kuri turėtų išliekamąją vertę ir kurioje saugiai galėtų gyventi žmogus. Projektuojamas gyvenamasis kompleksas darniai įsilieja esamame urbanistiniame audinyje ir tuo pačiu suteikia naujos architektūrinės kokybės aplinkai. 
Siekiamybė - rasti ‘aukso proporciją’ tarp konteksto, pastato tūrio, jo vidaus funkcionalumo ir išorinio patrauklumo- tai principai, kurie mus lydėjo prjektuojant šią gyvvenamąją erdvę.