PROJEKTO VIETA

Kaniūkai - nuostabi vieta gyventi, įsikūrę Lampėdžių pakraštyje, vos 5 km nuo Kauno senamiesčio, o turime čia viską, gerą orą, Lampėdžių nacionalinį mišką, Lampėdžių ežerą, Kauno geriausią paplūdimį, prekybos centrus. Puikus susisiekimas, tiesiai į senamiestį, ar į Kauno aplinkėlįbe to ranka pasiekiamas Nevėžio draustinis!

Gastro, ne kartą esu girdėjas posakį, maistas didžiausias malonumas juokas juokais bet maistas yra labai svarbu, vieniem sveikai maitintis, ir lankytis sekmadienio rytais vienam geriausiu ūkininkų turgelių prie Kauno pilies ir pirkti, gaminti ir tiesiog skaniai pavalgyti. Kiti gali pasirinkti vos  5 km nuo jūsų naujų namų prasideda pirmosios senamiesčio kavinės kur galite ir skaniai pavalgyti ir gerai laiką praleisti, o vakare namo nesivargindami grįžti su taxi uz 5 eurus. O dar arčiau į kitą pusę, vos 4 km nuvažiuosite į Raudondvario dvarą, kuriame yra restoranas oranžerija. 

Laisvalaikis, sveikame kūne sveika siela, kad jau nusprendėte gyventi prie nacionalinio ežero, aplink kurį yra nacionalinis miškas
teks vieną kitą kartą ir krosą prabėgt miške, bei pasiplaukyt Kaunas Wakeup parke, ar pasikarstyti medžiais UNO parke, nepamirškit visų teikiamų pramogų Campin Kaunas ir galiausiai pasideginti Lampėdžių paplūdimyje. 

Kaniūkai - nuostabi vieta gyventi, įsikūrę Lampėdžių pakraštyje, vos 5 km nuo Kauno senamiesčio, o turime čia viską, gerą orą, Lampėdžių nacionalinį mišką, Lampėdžių ežerą, Kauno geriausiąp paplūdimį, prekybos centrus. Puikus susisiekimas, tiesiai i senamiestį, ar į Kauno aplinkėlįbe to ranka pasiekt Nevėžio draustinis!